father and mather I love you

 

در زبان انگلیسی :

friEND ( دوست )

boy friEND ( دوست پسر )

girl friEND ( دوست دختر )

best friEND ( بهترین دوست )

همگی به END ختم  میشن یعنی همشون پایان دارن

اما کلمه ی famILY ( خانواده ) به سه حرف ILY ختم میشه که مخفف I Love You هست

و خود family به معنی :

 

FAMILY   =   Father And Mother I Love You


/ 21 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پری

بهم سر بزن دوستم مطلبت جالب بود

نفرت از عشق

قد معنی داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما که دوس دختر نداریم ولی اگه داشتم شبی باهاش تموم میکردم!!!

Ooo Mab ooO

شب‌ها وقتی ماه می‌تابد من وضو می‌گیرم و بهترین واژه‌هایم را بر می‌دارم و می‌روم بر مرتفع‌ترین ساختمان شهر .. شب‌ها وقتی ماه می‌تابد من در دفتر مشقم تمرین عشق می‌کنم و ، هزاربار می‌نویسم : « سوسن ماه است .. » نگاه کنید ! پیراهنش بوی یاس می‌دهد و دست‌های من که آستین‌های او را بوییده‌اند .. شب‌ها وقتی ماه می‌تابد من روحم را بر می‌دارم و ، سفر می‌کنم به دورها مثل کرگدنی تنها از معبر اندوه تا متن کودکی تا ملکوت سوسن وبعد ، در بارگاه سوسن - این بقایای عشقِ خداوند - و در حضور معنویت پیراهنش روحم را آتش می‌زنم ..

پرنیان

_______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ _____¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤__¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ___¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤ __¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_________¤¤¤¤ _¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

پری

سپندارمذگان مبارک ... آپم

پرنیان

عزیزم تو بلاگفا اپم و منتظر حظورت

فریا

دير آمدی تمام شده ام ديگر برای تو بس كه بلعيده ام اندوه نبودت را ... هنوز اما همانند حاتم ام می بخشمت با آنكه هزار شب بی خوابی طلب دارم از تو !!!

fatemeh tajadod

شازده کوچولو می گفت: گل من گاهی بداخلاق و کم حوصله و مغرور بود اما ماندنی بود همین بودنش بود که او را تبدیل به گل من کرده بود

faranak

سلام وبلاگتو دوس داشتم... لایک[قلب] به منم سر بزن......